Concept LKR7460bcl Retro lednice s mrazákem

Kód: LKR7460BCL
Novinka
Značka: Concept
ZDARMAZDARMA
Concept LKR7460bcl Retro lednice s mrazákem
18 999 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE
AUTORIZOVANÝ PRODEJCE
Oficiální distribuce
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
U většiny produktů
OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY
OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY
Kvalita a spokojenost
ZALOŽENO V ROCE 1990
ZALOŽENO V ROCE 1990
Zkušenosti a poradenství

Detailní popis produktu

Concept LKR7460bcl Retro lednice s mrazákem

 

 

Retro design do každé moderní i vintage kuchyně

Stylová lednice z kolekce Concept Retro je kombinací charakteristických oblých linií a moderní technologie. Z designového hlediska jsme se snažili zachovat co nejvíce dobového, o čemž svědčí celkový tvar lednice nebo stylové madlo. Perfektně zapadne do kuchyní zařízených ve venkovském nebo vintage stylu, ale neztratí se ani v moderním interiéru, který osvěží svou jedinečností a kuchyni dodá úplně nový rozměr.

 
 

Beznámrazový systém No Frost ušetří spousty času i peněz

S funkcí NO FROST už nebudete muset řešit námrazu uvnitř mrazničky a na potravinách. Mrazák se odmrazí sám a vy si tak můžete dopřát komfort z ušetřené práce i času. Funkce NO FROST navíc zrychluje proces zmrazování potravin a tím přispívá k zachování jejich nutričních hodnot po rozmrazení. A v neposlední řadě vede i ke značným úsporám elektrické energie, čímž šetří vaše peníze.

 
 

Úsporné LED osvětlení, které je šetrné k potravinám

LED osvětlení vytváří příjemnou atmosféru a rovnoměrné osvětlení vnitřních prostor lednice. Jeho hlavní výhodou je téměř 90% úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost. LED diody nevyzařují UV záření ani teplo a jsou šetrné k životnímu prostředí i k vašim potravinám.

 
 

Chytře vymyšlené zásuvky pro pohodlnější obsluhu

Zásuvky v mrazáku nabízejí chytře vymyšlený způsob sklopného vysouvání. Díky tomu získáte více prostoru pro pohodlnou manipulaci s uloženými potravinami. Prostor mrazáku můžete díky skleněným policím využívat i bez úložných boxů a potraviny v něm skladovat stejným způsobem jako v chladničce.

 

 

Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí vnitřního ovládacího panelu

Teplotu uvnitř lednice můžete regulovat pomocí ovládacího panelu uvnitř chladničky. V chladicím prostoru v rozmezí od 2 do 8 °C, v mrazící části od -16 do -24 °C.

 
 

Ekonomický režim šetří energií a zároveň poskytuje optimální podmínky

Pokud je v mrazicí části ponechána výchozí teplota -18 °C, automaticky se aktivuje úsporný ekonomický režim. Mrazák spotřebuje méně energie a zároveň poskytuje optimální podmínky pro skladované potraviny.

 
 

Režim rychlého mrazení pro uskladnění velkého množství potravin

Režim rychlého mrazení krátkodobě sníží teplotu v mrazáku na -24 °C a je vhodný při vkládání velkého množství potravin. Dosáhnete tak kvalitního zmrazení a zároveň zabráníte znehodnocení již uložených zásob. Pro zajištění optimálního výkonu doporučujeme tento režim aktivovat 3 h před ukládáním potravin.

 
 

Úsporná na prostor

K plnohodnotnému vysunutí zásuvek mrazáku i chladničky stačí dveře otevřít pouze do pravého úhlu. Lednici tedy můžete umístit i do užších prostor nebo blízko zdi, ale vždy je nutné počítat s lehkým náběhem dveří.

 
 

Alarm nedovřených dveří

Stává se vám, že občas zapomenete zavřít dveře ledničky, čímž dochází k znehodnocení uložených potravin a zároveň k vyšší spotřebě elektrické energie? Díky alarmu nedovřených dveří můžete zůstat v klidu. V případě, že dveře lednice necháte delší dobu otevřené, spustí se zvukový signál, který se automaticky vypne vždy, když ledničku opět zavřete.

 
 

Flexibilní zóna pro zachování dlouhodobé čerstvosti uložených potravin

Flexibilní zóna v podobě úložného boxu ve spodní části chladničky nabízí ideální prostředí pro zachování dlouhodobé čerstvosti uložených potravin. Využít ji můžete jako nulovou nebo crisper zónu podle aktuálně zvolené polohy na posuvném tlačítku. Nulová zóna se vyznačuje nízkou vlhkostí, která je vhodná pro skladování masa, uzenin a sýrů. Crisper zóna disponuje vyšší vlhkostí a teplotou o 1-2 °C nižší než ve zbylé části chladničky. Nabízí ideální místo pro uložení ovoce a zeleniny.

 
 

Dbáme na každý detail

I samotné madlo je pro nás velice důležité. Jeho poškození sice nenaruší funkci lednice, ale z estetického hlediska je to velmi významná část. Proto je opatřeno kovovou výztuží, která slouží k jeho celkovému zpevnění a zajištění delší životnosti. S tímto madlem budete mít pocit jistoty v každém otevření.

 

Technické parametry:

Energetická třída: E

Barva: černá

Celkový užitný objem: 294 l

Užitný objem chladnička: 207 l

Užitný objem mrazák: 87 l

Levostranné otevírání dveří

Vnitřní LED osvětlení

NO Frost

Flexibilní zóna

Alarm otevřených dveří

Stylové madlo s kovovou výztuží

Počet kompresorů: 1

Spotřeba 0,655 kWh/den, 239 kWh/rok

Akumulační doba mrazáku: 10 h

Mrazicí kapacita: 5 kg/den

Hlučnost: 41 dB

Klimatická třída: SN / T

 

Detailní popis:

Výška: 1902 mm

Šířka: 605 mm

Hloubka: 631 mm

Netto hmotnost: 73,5 kg

Napětí: 220–240 V~50/60 Hz

Lednice je včetně připojovacího kabelu

Doplňkové parametry

Kategorie: Volně stojící
Záruka: 2 roky
Značka: Concept
Značka: Concept

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: